KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598194
nr 1459 8194
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 45x34, yttermått inklusive ram: 66x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:06:04
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)